KONST / Litografier / Serigrafi 14632012
nr 1463 2012
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Serigrafi, "Ask", figurkomposition. Signerad, numrerad 38/50, daterad -86. Oramat löst blad. Bladets mått: 71x51 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:24:12
25/3 12:33:25
25 apr